18 Appel “Association for the Promotion of Légèreté”

Advent – den osmnáctý
Dnešní adventní příspěvek je od britské Master Teacher Catherine Marshall o organizaci APPEL.
Appel “Association for the Promotion of Légèreté” – Asociace pro propagaci Légèreté – byl založen v roce 2013. Jeho cílem je chránit filozofii Légèreté po celém světě a zabezpečit úspěšné působení Školy v dlouhodobém horizontu.
Jako člen APPELu se stanete součástí celosvětové komunity Légèreté a budete mít přístup k exkluzivním informacím o EdL a jejích projektech v klubu APPEL,
v uzavřené části stránek APPEL. Jsou zde exkluzivní články od Philippe Karla, videa jezdců EdL a APPEL forum, kde si můžete vyměňovat názory v komunitě APPEL, diskutovat o tréninkových tématech a dostávat upozornění na nejnovější zprávy. Výhodou je rovněž 10% sleva na propagační materiály.
Registrací budete podporovat události a prezentaci EdL po celém světě.
APPEL se podstatně rozrostl v době COVIDu díky zájmu o online webináře atd. Doufáme, že tento trend bude pokračovat, jak se bude Škola rozšiřovat po světě. APPEL si letos prošel nestabilním obdobím po smrti pokladníka Antje Mathess, která bohužel na jaře zemřela, ale brzy již bude zpět v plném provozu, kdy od roku 2024 bude působit nový pokladník.
Jestli se chcete dozvědět víc o členství, prosím navštivte stránky www.philippe-karl.com a klikněte na Appel Comunity.
Děkujeme a přejeme pěkné Vánoce.

Naši partneři a sponzoři akcí PP Tršice